najwyższa jakość

Preparaty do drewna
trwałe i najwyższej jakości

Kilka słów o Nas

Dlaczego firma  POLDESK  Sp. z o.o.?

Ale od początku.

Nie było Nas był Las. Nie będzie Nas będzie Las.
Aby móc się cieszyć pięknem krajobrazu, należy w odpowiedni sposób wykorzystywać naturalny materiał jakim jest drewno. Drewno, które posiada wyjątkowe właściwości i towarzyszy człowiekowi od zawsze. Dlatego też przy obecnej technologii musimy  zrobić wszystko, aby podczas obróbki i zabezpieczaniu drewna dbać o to, aby wytrzymało jak najdłużej przy zachowaniu zdrowego wyglądu.


Dzięki tej maksymie Firma POLDESK chce pracować zgodnie z rytmem otaczającej nas  natury.

Ludzie, którzy tworzą  POLDESK przez ponad 15 lat, rozwijając się i gromadząc cenne doświadczenie na rożnych  odpowiedzialnych stanowiskach w branży drzewnej, nabrali fachowej wiedzy w zakresie obróbki, konserwacji drewna, oraz produkcji materiałów z wybranej gałęzi chemii drzewnej. Nasze zaangażowanie, szeroka wiedza, oraz chęć stworzenia nowej jakości na rynku drzewnym , doprowadziło do uruchomienia nowego zakładu produkcyjnego, który powstał w mieście  Pionki w otoczeniu Puszczy Kozienickiej.

Uważamy, że naszymi atutami jest świeże spojrzenie na rynek, doświadczenie w produkcji i handlu, jak również pasja do innowacji. W niedalekiej przyszłości wprowadzimy innowacyjny typ powłok, bazujących na starannie dobranych mieszankach naturalnych komponentów.


W wyniku obserwacji rynku „tartacznego”  jak i poznania technologii produkcji środków do barwienia i ochrony drewna , oraz poprzez wsparcie firm z pokrewnych branż,  nasze receptury na marki „HUGEL” i „POLDESK”  spełniają coraz bardziej restrykcyjne wymagania Tartaków i Zakładów Przemysłu Drzewnego.

Produkty przez nas wytwarzane, posiadają odpowiednie, wymagane pozwolenia i atesty.

Naszym założeniem  jest zacieśnienie współpracy z Instytutami i Wydziałami Technologii i Obróbki Drewna w Polsce jak i zagranicą.


Taka kooperacja umożliwi rozwój badań nad innowacjami i wprowadzenie wyrobów  najwyższej jakości.  Na przykład ekologiczne impregnaty woskowe,  na bazie dyspersji wodnej.

Wszystkie towary przed wprowadzeniem na rynek, są poddawane testom jakościowym w naszym laboratorium zakładowym.

Firma POLDESK sp. z.o.o. nie bez kozery ma w swoim logo: „DOŚWIADCZENIE TO MY”
Jesteśmy zespołem fachowców  zróżnicowanym pod względem wieku, wykształcenia, umiejętności, zainteresowań , czy doświadczenia – to gwarancja sukcesu.


Umożliwia Nam to, na nie banalne spojrzenie na Naszych Kontrahentów i Klientów, tak aby zawsze byli zadowoleni z produktów marek HUGEL I POLDESK.


Nie zapominamy o wysokiej jakości oferowanych usług, jak i  o atrakcyjnej cenie odpowiadającej najwyższemu gatunkowi proponowanych produktów.

Impregnaty do drewna
zobacz ofertę
zobacz więcej
koloranty niewymywalno zabezpieczające
zobacz ofertę
zobacz więcej
odbarwiacz do drewna
zobacz ofertę
zobacz więcej
bejca do drewna
zobacz ofertę
zobacz więcej
środki do wybawiania nalotów sinizny
zobacz ofertę
zobacz więcej
Kleje do drewna
zobacz ofertę
zobacz więcej

Dlaczego Nas wybrać?

1
doświadczenia
na rynku
1
docieramy
do klientów
1
marki
1
wybarwień
Kontakt z nami
Telefon
790 55 44 44
Lokalizacja
Zakładowa 1B, 26-670 Pionki
POLDESK
O firmie
Aktualności
Zalety powłok
Opinie
Produkty
Linia Poldesk
Linia Hugel
Porady
Porady eksperta
Kontakt z nami
Siedziba firmy
Doradcy
Gdzie kupić?
Wykonanie: Devilart